کتاب ای گلاسری آف لیتریری ترمز A Glossary of Literary Terms 10th Edition

700,000ریال550,000ریال
21%
کتاب ای گلاسری آف لیتریری ترمز A Glossary of Literary Terms 10th Edition

خرید کتاب ای گلاسری آف لیتریری ترمز A Glossary of Literary Terms 10th Edition اثر M.H. Abrams انتشارات Wadsworth از فروشگاه پیک زبان 
شرح و توضیحات کتاب ادبی (فرهنگ واژه اصطلاحات ادبی) اثر ام. اچ. آبرامز و جفری گالت هارفام:
برای آشنایی با تاریخ و ادبیات انگلیسی زبانان چه باید کرد؟باید آنها را خواند!در این کتاب،تاریخ ادبیات،مورد بحث و بررسی قرار نمیگیرد.در مورد ادبیات،باید از آثار ساده تر و کوتاه تر شروع کرد و به تدریج به کارهای قدیمی تر و پیچیده تر رسید.
برای کسی که انگلیسی او متوسط است،خواندن داستانها و نمایشنامه های معاصر مفید است و خواندن آثار شکسپیر و میلتون برای رسیدن به مرحله ی عالی پیشنهاد میشود.
عوامل کمکی برای رسیدن به مرحله ی عالی،علاوه بر علاقه و پشتکار فردی عبارتند از:
فرهنگ های انگلیسی_انگلیسی و انگلیسی_فارسی و فارسی_انگلیسی و یک فرهنگ تخصصی واژگان ادبی زبان انگلیسی.
در زبان انگلیسی چندین فرهنگ و راهنمای واژگان ادبی وجود دارد ولی کتابی که در چند دهه ی اخیر بیشتر مورد کاربرد دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی بوده کتابی است به نام (فرهنگ واره ی اصطلاحات ادبی) که توسط Abrams نگاشته شده است.
در دوران تحصیل در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی،این کتاب سالها مونس من بود.امروزه نیز اکثر دانشجویان و استادان زبان و ادبیات انگلیسی با این کتاب یا آثار مشابه آن آشنایی دارند.این گونه فرهنگ ها و واژه نامه برای ویژه گرایان ادبیات همان اهمیتی را دارد که فرهنگ ۷۴ شیمی برای شیمی دانان و فرهنگ های ریاضی برای ریاضی دانان

مشخصات فنی کتاب ای گلاسری آف لیتریری ترمز A Glossary of Literary Terms 10th Edition

مشخصات
مشخصات محصول
نویسنده M.H. Abrams
ناشر Wadsworth
شابک/ISBN ۹۷۸۰۴۹۵۸۹۸۰۲
قطع وزیری
نوع جلد جلد نرم (شومیز)
تعداد صفحات ۴۳۲
مناسب رده سنی تمامی سنین

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×