کتاب لرنینگ وورکز The Learning Works

700,000ریال450,000ریال
36%
کتاب لرنینگ وورکز The Learning Works
تحویل اکسپرس

خرید کتاب لرنینگ وورکز The Learning Works اثر Trisha Callella انتشارات مطبوعات آموزش خلاق از فروشگاه پیک زبان
شرح کتاب آثار یادگیری: پیشوندها و پسوندها ، کلاس ۴-۸: آموزش واژگان برای بهبود درک مطلب
یک واژگان قوی پایه و اساس درک مطلب است. در واقع ، واژگان پایه و اساس همه زمینه های سواد است – گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن. از آنجا که با افزایش و رشد واژگان دانش آموز ، درک کلی وی در خواندن بهبود می یابد ، تحقیق توصیه می کند که بخش های کلمات را به دانش آموزان یاد دهد. از کلاس سوم شروع می شود ، استانداردهای ملی ایجاب می کند دانش آموزان از دانش خود در مورد پیشوندها و پسوندها برای تعیین معنی کلمات استفاده کنند و دانش خود را از کلمات ریشه ای برای تعیین معنی کلمات ناشناخته در یک بخش استفاده کنند.
با استفاده از فعالیتهای موجود در پیشوندها و پسوندها ، دانش آموزان شما به راحتی در درک “کالبد شکافی” کلمات و تعریف قسمت های کلمات ، به توانایی درک کلمات بزرگتر اعتماد می کنند. آنها همچنین از کلمات واژگانی که به زبان شفاهی و نوشتاری آموزش می دهید استفاده خواهند کرد. نکته اصلی ، گنجاندن فعالیتها و بازیهای مداوم در برنامه درسی روزمره شما است. فعالیت های موجود در این منبع شامل تمام زمینه های سواد برای به حداکثر رساندن انتقال واژگان به درک مطلب دانش آموزان شما است.

مشخصات فنی کتاب لرنینگ وورکز The Learning Works

مشخصات
مشخصات محصول
نویسنده Trisha Callella
ناشر Creative Teaching Pressمطبوعات آموزش خلاق
شابک/ISBN ۹۷۸-۰۸۸۱۶۰۳۸۰۴
نوع جلد شومیز
تعداد صفحات ۱۴۴
مناسب رده سنی تمامی سنین

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×