کتاب آیلتس IELTS Speaking Actual Tests (May – August 2019)

500,000ریال350,000ریال
30%
کتاب آیلتس IELTS Speaking Actual Tests (May – August 2019)
تحویل اکسپرس

خرید کتاب آیلتس IELTS Speaking Actual Tests از فروشگاه پیک زبان

هدف IELTS Speaking Speed ​​Test Test & Answer پاسخ های پیشنهادی نوشته شده توسط معلمان آیلتس با هدف کمک به داوطلبان آیلتس در بهترین روز خود در بهترین روزها!آیا قرار است امتحان آیلتس را تا ۳۱ آگوست ۲۰۱۹ بگذرانید؟آیا شما به طور کامل می دانید که چه چیزی از شما در آزمون Speaking لازم است؟آیا می دانید چگونه می توانید سوالات را تجزیه و تحلیل کنید ، چگونه می توانید پاسخ های خود را بسازید و در هر قسمت برای چه مدت باید صحبت کنید؟آیا شما نیاز به باند بسیار بالایی در IELTS دارید.

اما همیشه در ماژول صحبت کردن کوتاه نمی آیند؟آیا می توانید به سؤالات “ایده ها” و سؤالات “افکار” به روشی که امتحان کننده می خواهید پاسخ دهید؟آیا شما در طی مصاحبه عصبی می شوید و غالباً از مطالب خارج می شوید تا در مورد آن صحبت کنید؟آیا می دانید که واژگان موضوع برای پاسخ دادن به سؤالات کنکور با اطمینان است؟آیا شما حدس و گمان ، موافقت و مخالفت موثری ، مقایسه و کنتراست یا استفاده از پرکننده ها ، زبان عملیاتی مورد نیاز خود را در آزمون آیلتس می دانید؟
اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ مثبت دادید ، این کتاب برای شما مناسب است.

آیلتس صحبت کردن در آزمونهای واقعی و پاسخهای پیشنهادی
آزمون واقعی سخنرانی آیلتس در هند – ژوئن ۲۰۱۸ و پاسخ های مدل
آزمون واقعی سخنرانی آیلتس در مصر – مه ۲۰۱۷ و نمونه سوالات

آزمون آیلتس در مورد آزمون واقعی اخیر در ژانویه ۲۰۱۷ و پاسخ های نمونهآزمون واقعی IELTS Speaking in Canada در کانادا – پاسخ های مدل 2019 و باند 9 آزمون های واقعی و پاسخ های پیشنهادی آیلتس (مه-آگوست ۲۰۱۹) همه مواردی را که متخصصان آزمون آیلتس لازم دارند با راهکارهای بسیار مؤثر صحبت کردن ، واژگان پیشرفته ، گرامر مفید و … حتی با مهارت صحبت کردن در امتحان آیلتس روبرو خواهند شد. می توانید با استفاده از این کتاب ، نمره IELTS خود را به باند ۷.۰ یا بالاتر ارتقا دهید.ویژگی های اصلی نامزدهای آیلتس را با ۳۰ مباحث سخنرانی آیلتس قسمت ۱ با تقریبا ۳۰۰ سوال ارائه می دهد. ۵۰ کارت نشانه آیلتس؛ و ۵۰ موضوع آیلتس قسمت ۳ با تقریباً ۳۰۰ سؤال به طوری که متقاضیان آزمون آیلتس که در آزمون تا آگوست ۲۰۱۹ برگزار می شوند

می توانند کاملاً آماده و با اطمینان به مقابله با آزمون آیلتس بپردازند.پاسخ باند مدل ۹.۰ برای هر سه بخش از آزمون را برای کمک به داوطلبان آیلتس در افزایش نمرات گفتاری IELTS ارائه می دهد به طور واضح توضیح آخرین نوع سؤالات و مباحثی را که برای هر سه بخش آزمون صحبت کردن آیلتس از ماه مه تا آگوست ۲۰۱۹ پرسیده شده است دستور العمل های گام به گام در مورد نحوه پاسخگویی به انواع مختلف سوالات پرسیده شده در آزمون و همچنین برای طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه می دهد.طیف گسترده ای از واژگان موضوع و ساختارها را ارائه می دهد که می تواند برای پاسخ به موضوعات مختلف و انواع سؤالات استفاده شود.

چرا باید این کتاب را بخرید؟این کتاب ، واژگان بسیار زیادی را به شما یاد خواهد داد که دقیقاً از همان نوعی است که کنکور IELTS می خواهد از شما در امتحان بشنود ، و مباحث واقعی IELTS Speaking را که از ماه مه تا آگوست سال 2019 در آزمون های آیلتس ظاهر می شود ، پوشش دهد. شما آماده پاسخگویی به سوالات در مورد این 50 آزمون هستید زیرا همه آنها در آزمون های آیلتس استفاده می شوند. برای خاص تر بودن ، شامل موارد زیر است:

۳۰ مباحث آیلتس قسمت ۱ صحبت با تقریبا ۳۰۰ سوال برای بخش های گفتار آیلتس از ماه مه تا آگوست ۲۰۱۹ و پاسخ های نمونه باند ۹.۰
۵۰ آیلتس صحبت قسمت ۲ مباحث مربوط به دوره ماه مه – آگوست ۲۰۱۹ و پاسخ های نمونه باند ۹.۰
۵۰ آیلتس قسمت ۳ مباحث با تقریبا ۳۰۰ سؤال و باند ۹.۰ نمونه پاسخ
هر موضوع در این کتاب دارای پاسخ های نمونه باند ۹.۰ است ، تعریف واضح و واضح از کلمات دانشگاهی ، عبارات ، جمع بندی یا اصطلاحات علمی ، و یک مثال دیگر از نحوه استفاده از این کلمات موضوعی در بخش صحبت کردن آزمون به گونه ای که شما هستید. آماده استفاده از واژگان در گفتار آیلتس.

این کتاب ۱۰۰٪ تضمین شده است تا به شما در رسیدن به امتیاز بالاتر در سخنرانی آیلتس (هم در آموزش عمومی آیلتس یا ماژول علمی) کمک کند.

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×