کتاب زبان Too Much and Never Enough

1,200,000ریال1,000,000ریال
17%
کتاب زبان Too Much and Never Enough
تحویل اکسپرس

خرید کتاب زبان Too Much and Never Enough 
در این اثر افشاگرانه و معتبر از دونالد جی ترامپ و خانواده  که وی را وادار کردند ، مری ال ترامپ ، یک روانشناس بالینی آموزش دیده و تنها خواهرزاده دونالد ، چراغ روشنی بر تاریخ تاریک خانواده آنها می افکند تا توضیح دهد که چگونه دایی به مردی تبدیل شد که اکنون سلامت جهانی ، امنیت اقتصادی و ساختار اجتماعی جهان را تهدید می کند.

مری ترامپ بیشتر دوران کودکی خود را در خانه بزرگ و بااجباربا پدربزرگ و مادربزرگش در نیویورک زندگی کرد ، جایی که دونالد و چهار خواهر و برادرش در آن بزرگ شدند. او کابوس آسیب ها ، روابط مخرب و ترکیبی غم انگیز از غفلت و سو ءاستفاده را بیان می کند.

او توضیح می دهد که چگونه وقایع خاص و الگوهای خانوادگی عمومی باعث ایجاد انسان آسیب دیده ای که در حال حاضر دفتر بیضی شکل را اشغال می کند ، از جمله رابطه عجیب و مضر فرد ترامپ و دو پسر بزرگش ، فرد جونیور و دونالد است. ماری که شاهد  اول است ، شوخ طبعی و  غیرمنتظره ای را بعضاً اتفاقات خانوادگی ناخوشایند و اغلب گیج کننده به ارمغان می آورد. او با جزئیات ناجوانمردانه از همه چیز ، از مکان عمویش دونالد در کانون توجه خانواده و تمایل ایوانا برای رجوع به جراحات و بیماری های مکرر مادربزرگش و شیوه وحشتناک دونالد ، پسر محبوب فرد ترامپ ، وقتی او شروع به تسلیم شدن در برابرآلزایمر کرد ، او را اخراج و مورد تمسخر قرار داد.

صاحب نظران ، روانشناسان و روزنامه نگاران متعددی در تلاشند اشکالات کشنده دونالد ترامپ را توضیح دهند. Never Enoughرا بازگو کند ، نه فقط به دلیل دیدگاه خودی بلکه تنها ترامپ مایل به گفتن حقیقت در مورد یکی از قدرتمندترین و ناکارآمدترین خانواده های جهان است. 

مری  از یک قبیله سورئال و زخم خورده را ترسیم می کند … اما این واقعیت که دونالد به مشهورتر ین مقام  رئیس جمهور رسیده است ، حساب او را اساسی و ضروری می کند. وضوح ، آموزش ، نظم و انعطاف پذیری و تیز بینی مری به او کمک می کند تا یک راوی قابل اعتماد باشد ، و او نویسنده ای روان و شوخ است.

هر آنچه در کتاب او است و من با آن آشنا هستم در آن جا وجود دارد. با این حال ، موارد زیادی در این کتاب وجود دارد که من از آنها مطلع نبودم و من گمان می کنم این دلیل رییس جمهور و خواهران و برادرانش برای تلاش برای جلوگیری از انتشار آن به دادگاه رفته باشد. – تیموتی ال اوبراین  بلومبرگ  درباره نویسنده مری ال ترامپ دکترای خود را از موسسه مطالعات روانشناسی پیشرفته درنر دریافت کرده و دوره های تحصیلات تکمیلی را در زمینه آسیب ،  روانشناسی رشد تدریس می کند. او با دخترش در نیویورک زندگی می کند.

مشخصات فنی کتاب زبان Too Much and Never Enough

مشخصات
مشخصات محصول
عنوان کتاب به انگلیسی Too Much and Never Enough
نویسنده دکتر مری ال ترامپ
شابک/ISBN 13: 978-1471190131
نوع جلد گالینگور
تعداد صفحات 240

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×