Quiet The Power of Introverts in a World That Can’t Stop Talking

1,200,000ریال900,000ریال
25%
Quiet The Power of Introverts in a World That Can’t Stop Talking
تحویل اکسپرس

خرید رمان Quiet The Power of Introverts in a World That Can’t Stop Talking

حداقل یک سوم افرادی که می شناسیم درونگرا هستند. آنها کسانی هستند که ترجیح می دهند به صحبت کردن گوش دهند. کسانی که نوآوری می کنند و ایجاد می کنند اما از خود تبلیغی متنفر نیستند. کسانی که به تنهایی کار می کنند بیش از کار در تیم ها کار می کنند. به درونگراها – روزا پاركس ، شوپن ، دكتر سوس ، استیو وزنیاك است كه ما بسیاری از سهم های مهم جامعه را مدیون هستیم.

در سکوت ، سوزان قابین استدلال می کند که ما به طور چشمگیری درونگرایی را کم ارزش می کنیم و نشان می دهد که در انجام این کار چقدر از دست می دهیم. او نمودار ظهور ایدئولوژی Extrovert را در طول قرن بیستم ترسیم می کند و بررسی می کند که تا چه اندازه عمیق شده است تا فرهنگ ما نفوذ کند. او همچنین ما را با درونگرا های موفق آشنا می کند – از یک سخنران عمومی اکتان بلند و شوخ که بعد از صحبت های خود در تنهایی شارژ می شود ، به یک فروشنده رکورددار که بی سر و صدا از قدرت سوالات استفاده می کند. Quiet دارای قدرت استدلال ، تحقیق بسیار عالی و پر از داستانهای غیرقابل باور مردم واقعی است ، این توانایی را دارد که به طور دائم چگونگی دیدن درونگراها و به همان اندازه مهم ، چگونگی دیدن خود را تغییر دهد.

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×