The Silent Patient

900,000ریال620,000ریال
31%
The Silent Patient
تحویل اکسپرس

کتاب رمان The Silent Patient

“یک هیجان انگیز جدید و فراموش نشدنی از هالیوود … ترکیبی از تعلیق هیچکاک ، طرح آگاتا کریستی ، و تراژدی یونان.”
– هفتگی سرگرمی

بیمار خاموش یک تریلر روانی تکان دهنده از رفتار خشونت زن علیه همسرش است – و درمانگر با وسواس فاش کردن انگیزه او.

زندگی آلیشیا برنسون به ظاهر عالی است. یک نقاش مشهور که با یک عکاس فاقد تقاضا ازدواج کرده است ، در یک خانه بزرگ با پنجره های بزرگ مشرف به پارک در یکی از مناطق مطلوب لندن زندگی می کند. یک شب شوهرش گابریل دیر از شلیک مد به خانه برمی گردد و آلیشیا او را پنج بار در صورت شلیک می کند و سپس هرگز حرف دیگری نمی زند.

امتناع آلیشیا از صحبت کردن ، یا توضیح هر نوع توضیحی ، تراژدی خانگی را به چیزی ناگوارتر تبدیل می کند ، رمز و راز که تصورات عمومی را به خود جلب می کند و آلیشیا را به شهرت می اندازد. قیمت اسکریپت های هنری وی ، و او ، بیمار ساکت ، دور از زبانه ها و نورافکن در Grove ، یک واحد پزشکی قانونی مطمئن در شمال لندن پنهان شده است.

تئو فابر رواندرمانگر جنایی است که مدت ها منتظر فرصت همکاری با آلیشیا است. عزم وی برای وادار کردن او به صحبت کردن و پرده برداری از رمز و راز این که چرا او به شوهرش شلیک کرده است ، او را به یک مسیر پیچیده به انگیزه های خودش می برد – جستجوی حقیقت که تهدید به مصرف او می کند

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×