History of the World in 1,000 Objects

2,500,000ریال2,000,000ریال
20%
History of the World in 1,000 Objects
تحویل اکسپرس

دیکشنری History of the World in 1,000 Objects

از تماشایی که ناپلئون قبلاً همزمان با ژنرالهای خود در گلدانهای واترلو و چینی دیوید چینی قدیمی ترین نمونه چینی های آبی و سفید گرفته تا قانون اساسی ایالات متحده و رمزگان Mayan Dresden بود ، قدیمی ترین کتاب که در آمریکا نوشته شده است ، تاریخ جهان در 1000 شیء چشم انداز کاملاً تازه ای در مورد تاریخ جهان ارائه می دهد.

با اشیاء نشان می دهد که اجداد ما چگونه زندگی می کردند ، آنچه را که آنها اعتقاد و ارزش داشتند ، و اینکه چگونه این اقلام به شکل گیری تمدن کمک کردند ، تاریخ جهان در 1000 شی حاوی گنجینه ای از خلاقیت بشر از نخستین فرهنگ ها تا به امروز است. اشیاء به صورت زمانی ، تحت مضامین کلیدی ، از هنر گرفته تا تاریخ فناوری گروه بندی می شوند و در کنار هم به نقاشی یک تصویر منحصر به فرد کمک می کنند که بینش دقیقی از هر فرهنگ ارائه می دهد.

علاوه بر عکس های خیره‌کننده ویژه که مأموریت خاص دارند ، History of the World in 1000 Object نیز با جدول زمانی و نقشه ها بسته شده است که مقایسه زندگی مردم در مقاطع مختلف و در نقاط مختلف جهان را آسان می کند

 

 

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×