You Are a Badass at Making Money

500,000ریال350,000ریال
30%
You Are a Badass at Making Money
تحویل اکسپرس

کتاب انگیزشی You Are a Badass at Making Money

کتاب تو خفن هستی در پول درآوردن

اثر جن سینسرو Jen Sincero

این کتاب  به شما می­گوید که چرا تا الان از لحاظ مالی، جایگاهی را که همیشه می­خواستید کسب نکرده­‌اید. اولین قدم برای پول­دار شدن این است که موانع را  بشناسید و از این به بعد اجازه ندهید جلوی شما را بگیرند. یکی از مهم‌­ترین موانع در رسیدن به زندگی که همیشه آرزویش را داشتیم، ذهنیت نادرست است. باور­های غلطی که درباره­‌ی خودمان داریم، همانند یک سد اجازه شکوفا­شدن استعدادهایمان را نمی­دهند. باید این باور­ها هرچه زود­تر شناسایی و با باورهای مثبت و الهام بخش جایگزین شوند. همه‌­ی ما فقط یک ­بار فرصت زندگی‌­کردن داریم و این فرصت بسیار محدود است. پس مهم­‌ترین مسئله در زندگی، این است که چگونه از همین فرصت کوتاه، به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

کتاب «تو خفن هستی در پول در­آوردن»، همانند یک مشاور پرانرژی، می­تواند لحظه‌­به‌­لحظه، دست ما را بگیرد. «سینسرو» نویسنده‌ی کتاب می­گوید که تردیدها، ترس‌­ها و بهانه‌­ها، موانع بزرگی هستند که همیشه جلوی حرکت انسان را می­گیرند. ما باید برای کسب درآمد بیشتر این موانع را از بین ببریم و با روشی جدید به سوی کسب درآمد حرکت کنیم.  روی توانایی­‌های ذاتی خود بیشتر تمرکز کنیم و آن­چه را که واقعا هستیم به خود و دیگران نشان دهیم.

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×