Life Without Limits

600,000ریال420,000ریال
30%
Life Without Limits
تحویل اکسپرس

کتاب رمان Life Without Limits

 

نیک ووویچیچ متولد بدون بازو و پا ، بر معلولیت های خود غلبه کرد تا بتواند زندگی مستقل ، ثروتمند ، تحقق و “مسخره خوب” را تجربه کند ، در حالی که به عنوان الگویی برای هر کسی که به دنبال خوشبختی واقعی است خدمت می کند. اکنون یک سخنران انگیزشی بین المللی موفق ، نیک با اشتیاق پیام خود را پخش می کند: مهمترین هدف این است که هدف زندگی خود را پیدا کنید و هرگز تسلیم نشوید ، با وجود هرگونه مشکل و یا به نظر می رسد شانس به نظر غیر ممکن است.

نیک داستان ناتوانیهای جسمی خود و نبرد عاطفی ای را که او تحمل کرده بود در حالی که یاد می گرفت با آنها به عنوان کودک ، نوجوان و جوان بالغ رفتار کند ، روایت می کند. “برای طولانی ترین ، طولانی ترین زمان ، من نمی دانم که آیا کسی مثل من در زمین وجود دارد یا خیر ، آیا درد زندگی من غیر از درد و تحقیر بوده است؟”

نیک به اشتراک می گذارد که چگونه ایمان او به خدا منبع اصلی قدرت او بوده است ، و او توضیح می دهد که هنگامی که او یک حس هدف را پیدا کرد به دیگران الهام بخش برای بهتر کردن زندگی خود و دنیای اطراف آنها – اعتماد به نفس پیدا کرد که یک پاداش دهنده و مثمر ثمر بسازد. زندگی بدون محدودیت. بگذارید نیک از شما الهام بخشد که زندگی خود را بدون محدودیت زندگی کنید.

نیک با ایجاد اعتماد به دیگران ، توسعه روابط حمایتی و به دست آوردن قدرت برای سفر ، برای تحقق زندگی تحقق و خوشبختی مشاوره عملی را ارائه می دهد. او خواننده را با نشان دادن چگونگی آموختن پذیرفتن آنچه را که نمی توانست کنترل کند را ترغیب می کند و به جای آنچه که می تواند متمرکز شود ، تشویق می کند.

شامل یک برنامه اقدام شخصی بدون زندگی بدون محدودیت برای کمک به هر کسی که می تواند مسیر منحصر به فرد خود را برای یک زندگی موفق تعیین کند.

 

 

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×