.در این مقاله به بررسی آزمون زبان کره ای تاپیک می پردازیم.


.آزمون کره ای تاپیک


برای زبان انگلیسی امتحانات جامع و بین المللی مانند آیلتس و تافل وجود دارد و سطح تسلط یک فرد به زبان انگلیسی با این آزمون ها سنجیده می شود، همان طور که می دانید پس از اتمام دوره های زبان خارجی می توانید در آزمون جامعی که مورد تایید سفارت آن کشور می باشد شرکت نمایید و با در دست داشتن آن برای ادامه تحصیل، کار و زندگی مهاجرت کنید. در این بخش شما را با نحوه ی برگزاری آزمون کره ای تاپیک آشنا خواهیم کرد.
 

ادامه مطلب...

مجموعه 9 جلدی ایهوا کره ای ewha korean

 

Ewha Korean مجموعه ای از کتاب های درسی و کتاب های کار است که شامل 26 جلد از سطح 1 تا سطح 6 است که برای دانش آموزانی که زبان کره ای را به عنوان یک زبان خارجی یاد می گیرند، می باشد.

ادامه مطلب...

خرید کتاب های زبان گرامر آلمانی گرمتیک A-Grammatik: Übungsgrammatik Deutsch als Fremdsprache, Sprachniveau 


با طراحی های ژان مارک دلتورن گرامر A هم به عنوان ماده اضافی برای همراهی دوره و هم برای کارهای فردی مناسب است. این شامل یک کتابچه راه حل قابل جابجایی و یک سی دی صوتی با متون انتخاب شده برای کمک تلفظ، در گرامر آلمانی برای مبتدیان است.


 

ادامه مطلب...

خرید کتاب دانمارکی Pa vej til dansk - trin for trin + CD به همراه فایل صوتی 


راهنمای مطالعه گام به گام به سوی دانمارکی برای مبتدیان برای یادگیری زبان دانمارکی و در سطح A1 طراحی شده است.


این کتاب شامل متون، دیالوگ ها، گرامر، تمرین های زبان، تلفظ و شنیدن است. این راهنما در خدمت توسعه مهارت های ارتباطی در موضوعاتی مانند: ارائه، خانواده، روزهای هفته و آخر هفته، غذا و خرید، سلامت و سبک زندگی، مسکن و منطقه، آموزش و کار است.

ادامه مطلب...

کتاب زبان (Interactions Access (Reading and Writing


کتاب های Interactions، مهارت‌های مهم و اصلی خوانداری و نوشتاری را در سطوح پیش‌ متوسط و متوسط آموزش می‌دهد. این کتاب یکی از بهترین و جذاب‌ترین کتب بازار برای تقویت مهارت‌های فوق محسوب می‌شود. کتاب (Interactions Access (Reading and Writing، متشکل از ده فصل می‌باشد. هرکدام از این فصل‌ها، به موضوعی مجزا و کاربردی اختصاص داشته و سعی کرده‌اند روند مشابهی به پیش بگیرند.

 

 

ادامه مطلب...

خرید کتاب زبان Longman Preparation Course for the TOEFL® iBT Test 3rd edition

 

کتاب حاضر که توسط نشر معروف لانگمن چاپ شده است، داوطلبين با سطح متوسطه زبان را با مهارتهاي زباني و آکادميک آشنا کرده و استراتژي‌هاي لازم را براي آمادگي آزمون تافل اينترنتي فراهم مي‌سازد. ارائه طرحهاي مطالعاتي بهمراه نکاتي جذاب و خواندني در بخش مقدماتي کتاب به خواننده توانايي مطالعه بصورت خودآموز را القا خواهد کرده، و همچنين آن را مناسب براي تدريس در آموزشگاهها توسط اساتيد مي‌گرداند. متناسب با هر مهارت اصلي يک بخش در کتاب طراحي شده است که در آنها مهارتهاي زباني (Language Skills) با هدف فهم و شناسايي بيشتر نکاتي که بطور منظم در آزمون وجود دارند قابل رويت مي‌باشد. در ابتداي هر بخش، قبل از مهارتهاي زباني، يک پيش-آزمون تشخيصي (Diagnostic Pre-Test) وجود دارد که هدف آن ايجاد شرايط آزموني و تنظيم زمان مورد نياز براي هر بخش از آزمون اصلي است. با استفاده از اين پيش-آزمونها و بخش تخمين نمره در انتهاي کتاب، داوطلب به نقاط ضعف و قوت خود در هر مهارتي دست پيدا کرده و امکان برنامه ريزي و طرحي مطالعاتي را براي او ايجاد مي‌کند. در انتهاي بخش نيز، بعد از مهارتهاي زباني، داوطلب با يک پس-آزمون (Post-Test) روبرو مي‌شود که هدف آن سنجش پيشرفت و يادگيري استراتژي‌هاي لازم آزمون است. در ادامه مشخصات ديگر کتاب عبارتند از: – وجود 8 آزمون کوچک (Mini-Test) که با هدف بررسي و مرور سوالات تلفيقي آزمون ارائه شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. – 2 آزمون کامل (Complete Test) که فضاي آزمون اصلي را براي او شبيه‌سازي مي‌کند. – بررسي استراتژيهاي آزموني (Test-Taking Strategies) در هر بخش براي افزايش نمره و بهبود عملکرد داوطلب – ارائه تماريني که به صورت مستقل از آزمون تافل نيز موجب پرورش مهارتهاي زباني داوطلب مي‌گردد. در پايان کتاب زبان آموز با بررسي بخشي با نام اطلاعات نمره‌دهي (Scoring Information) قادر به تخمين نمره تقريبي خود در آزمون تافل خواهد بود. همچنين با اشاره به ساختارهاي گرامري لازم و اشتباهاتي که نبايد در آزمون انجام داد به بهبود نمره داوطلب کمک خواهد کرد. در کنار کتاب2 CD وجود دارد که شامل فايلهاي شنيداري بهمراه متن نوشتاري آنها، و پاسخنامه تشريحي آزمونها مي‌باشد. همچنين به منظور تدريس مفيدتر استاتيد، فايلهايي براي فعاليتهاي کلاسي و طرح درس مشاهده میشود.

 

ادامه مطلب...

کتاب زبان A Collection of 95+4 IELTS Listening Practice Tests

 

این کتاب آیلتس آموزان را از لحاظ تست لیسنینگ و تقویت شنیدار تا حد 90 درصد حمایت می کند ولی هستند کتابهای دیگری که قبل از آزمون باید مطالعه شوند. مثلا کتاب Test Your Listening که ظاهرا برای آیلتس تدوین نشده ولی تمرینات آن شباهت زیادی به تستهای لیسنینگ بالاخص بخش 3 و 4 آیلتس دارد.

ادامه مطلب...

پک 3 جلدی گرامر این یوز (بریتیش) Grammar in Use به همراه فایل صوتی

 

اگر از آن دسته عزيزاني هستيد که با وجود داشتن دايره لغت خوب باز هم نمي توانيد انگليسي صحبت کنيد يکي از دلايل اين امر نداشتن اطلاعات کافي از ساختارهاي انگليسي است. براي رفع هميشگي اين مشکل مي توانيد از سري کتاب هاي Grammar in use استفاده کنيد. مجموعه فوق کتاب هاي گرامري خود را در دو لهجه بريتيش و امريکن چاپ کرده است که اين خود يکي از مزاياي اين مجموعه است.

ادامه مطلب...

کتاب 1000 لغت کاربردی انگلیسی Fiske Word Power

 

در این کتاب که به آموزش ۱۰۰۰ لغت زبان انگلیسی در طول هفته می پردازد، کتابی است بسیار پرمحتوا و با لغاتی بسیار کاربردی و موثر برای افرادی که قصد یادگیری لغات جدید و به یادسپاری آنها با روشهای نوین را دارند. در کنار این امکان، کتاب مدعی است که خوانندگان با مطالعه‌ آن مهارت نگارش انگلیسی شان نیز تقویت شده و بهبود خواهد یافت.

ادامه مطلب...

پک کامل آکسفرد ورد اسکیلز ویرایش دوم  Oxford Word Skills 

 

Oxford Word Skills  ، به آموزش واژگان پرکاربرد زبان انگلیسی می‌­پردازد. کتاب حال حاضر، اولین سطح این مجموعه است وهمچنین جدیدترین ویرایش آن و مناسب افرادی است که می‌خواهند دانش واژگان خود را گسترش دهند و با کاربرد­های مختلف لغات آشنا شوند.

 

خلاصه کتاب Oxford Word Skills 


کتاب Oxford Word Skills ،یکی از به­‌روز ترین کتاب­‌هایی‌ ست که اخیراً چاپ شده و در سراسر جهان به‌عنوان یک منبع بسیار معتبر مورد استفاده قرار می­‌گیرد. این کتاب تمام واژگان ساده‌­ای را که در عصر کنونی و در زندگی روزمره، به کار می‌­رود در­برمی­‌گیرد و به تمام کاربرد­های مختلف آن اشاره می‌­کند. هر فصل عنوان مخصوصی دارد و لغات مرتبط با موضوع آن، آموزش داده می­‌شود. علاوه­‌بر­این که معنی هر لغت، به طور جداگانه و با زبانی ساده و صریح بیان شده، به کاربردهای مختلف آن در زندگی روزمره نیز اشاره شده‌­است. متدی که این کتاب برای آموزش لغات به کار می‌گیرد، باعث می­‌شود تا زبان‌­آموزان جایگاه دقیق کلمات مختلف در جمله را بشناسند و به این ترتیب علاوه بر مهارت­‌های مربوط به درک مطلب، مهارت‌­های گفتاری آن‌ها نیز ارتقاء می‌­یابد.

 

ادامه مطلب...

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×