خرید کتاب Oxford Word Skills

متن کامل

خرید کتاب آکسفورد ورد اسکیلز

از جمله کتابهای کاربردی در زمینه آموزش واژه و لغت که برای سیستم خودآموزی بسیار مفید است مجموعه کتابهای Oxford Word Skills است. این مجموعه توسط دو استاد زبان شناسی یعنی Ruth Gairns و Stuart Redman تالیف و در 254 صفحه به چاپ رسیده است. هر دویِ این مولفان پیشتر توانایی خود را در انتشار کتابهای True to life و Working with Words به اثبات رسانده اند که این دو کتاب با مجموعه کتابهای Oxford Word Skills به لحاظ محتوایی بی ارتباط نیز نیست.

خرید کتاب Oxford Word Skills هم برای مخاطب عام و هم برای داوطلبین آزمونهای آیلتس و تافل طراحی شده است. بنابراین یکی از اهداف مهم این کتاب آماده سازی داوطلبین برای این دو آزمون مهم است.

 

oxford word skills intermediate

مولفان این مجموعه، کتابها را به گونه ای تالیف کرده اند که با استفاده از متون آموزشی موجود در آن ابزارهای صوتی و تصویری و آزمونهای مختلف نیز در اختیار زبان آموز قرار داده شده تا او به شکلی خودآموز و مستقل و به شکل self study سطح یادگیری خود را بالا ببرد. گرچه هر نوع یادگیری زبان خارجی به صورت خودآموز فقط تا سطوح پایه و متوسط پیشنهاد و توصیه شده و برای سطح پیشرفته و شرکت در آزمونهای بین المللی استفاده از کلاس ها و دوره های تخصصی احتمال موفقیت شما را بیشتر خواهد کرد.

مجموعه Oxford Word Skills در سطح مبتدی یا (Basic) برای زبان آموزانی که آشنایی کمی با واژه‌های کاربردی و پایه انگلیسی دارند توصیه می‌شود. این کتاب نزدیک به 2000 لغت جدید دارد که در هشتاد فصل برای آموزش زبان آموزان طراحی شده است.
دروس کتاب با ساختاری ساده و کاربردی تدوین شده به نحوی که در ابتدا کلمات به دو روش جدول کلمات و معانی آنها به زبانی ساده و یا به شکل گفتگو ارایه می شوند و در ادامه تمرینات کتاب ارایه می شود.
علاوه براین زبان آموز به کمک جدول کوچک لغات به مرور و تکرار لغات می پردازد تا آنها را از یاد نبرد و لغاتی را که به تکرار بیشتر نیاز دارد را مدنظر قرار دهد.

این مجموعه شامل:
Oxford Word Skills Basic – قطع رحلی
Oxford Word Skills Intermediate – قطع رحلی
Oxford Word Skills Advanced – قطع رحلی
مجموعه کتاب های آموزشی Oxford Word Skills یکی از بهترین مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی می باشد که در سه سطح مقدماتی “Basic”، متوسط “Intermediate”  و پیشرفته “Advanced”  توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.
هر یک از سطوح این مجموعه ۲۰۰۰ لغت را در بر دارد.
درس ها به گونه ای تنظیم شده است که برای یک زبان آموز سرگرم کننده باشد.
نوشتار به زبان انگلیسی و تمرین واژگان با استفاده از فرهنگ لغات را خواهید آموخت.
این مجموعه برنده جایزه از اتحادیه زبان انگلیسی ادینبورگ در سال ۲۰۰۹ شده است.

 برخی از ویژگی های مجموعه Oxford Word Skill

آموزش با کتاب آکسفورد ورد اسکیل سراسر هیجان‌انگیز است، این اتفاق با داشتن ویژگی‌های زیر میسر شده است:

با خرید هر جلد کتاب آکسفورد ورد اسکیل، می توانید بیش از دو هزار واژه را به دایره لغات درون ذهن خود ثبت کنید و در کل با خرید هر سه جلد آن، بیش از شش هزار لغت مهم از لغات آکسفورد ورد اسکیل را فراگیری کنید.

موضوعاتی که برای آموزش به شما انتخاب شده‌اند پویا و متنوع هستند.

طراحی آموزه‌های این مجموعه به گونه‌ایست که هر چهار رکن اساسی زبان شما پیشرفت خواهد کرد.

همانطور که گفته شد، این کتاب‌ها با فیلم‌های آموزشی ارائه می‌شوند، لهجه این آموزش‌های صوتی بریتانیایی بوده اما مشکلی برای امتحان آیلتس که با لهجه آمریکایی است، نخواهید داشت

با لغات آکسفورد ورد اسکیل علاوه بر مسلط شدن بر املای واژگان، به تلفظ آنان نیز تسلط پیدا خواهید کرد.

علاوه بر سه جلد آکسفورد ورد اسکیل، دو جلد دیگر با نام‌های « Idioms » و « Phrasal Verbs » نیز توسط این انتشارات به منظور تحت پوشش دادن تمامی کلمات مهم انگلیسی و مسلط شدن بر رکن صحبت کردن این زبان، منتشر شده است.

اگر نمی دانستید مجموعه کتب آموزش Oxford Word Skills چه توانایی دارد، همچنان دیر نشده است. این کتاب بهترین روش‌ها را برای کسب بهترین نتایج با همت شما فراهم خواهد آورد.

 

15 خرداد 1399
تعداد بازدید: 149
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.peykezaban.com

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×