خرید کتاب Barrons TOEFL iBT

متن کامل

معرفی کتاب Barrons TOEFL iBT

کتاب‌های انتشارات بارونز یکی از محبوب‌ترین و جامع‌ترین کتابهای آمادگی برای آزمون تافل است. کتاب حاضر به قلم دکتر Pamela J. Sharpe از اساتید و نویسندگان مطرح آموزش زبان و مهارتهای آزمونی می باشد. فصل‌بندی و طراحی کتاب به گونه‌ای است که آن را مناسب برای مطالعه بصورت خودآموز می‌گرداند. همچنین در بخشی از کتاب نکاتی ویژه برای اساتیدی که در حوزه تدریس و آموزش آزمون تافل فعالیت دارند ارائه شده است.

 

درباره این کتاب

اولین فصل کتاب به طور مبسوط همه اطلاعات آزمونی تافل اینترنتی را با جزئیات لازم توضیح داده است. فصل بعدی تمرین‌های صوتی برای بهتر گوش دادن، منسجم صحبت کردن، پرورش مهارت خواندن و آشنایی با چگونه نوشتن را در دل خود جای داده و در زیر بخشهای آن برنامه مطالعاتی مفید و کوئیزهای معتبر لحاظ شده است.

 

کتاب Barrons TOEFL iBT 15th Edition به همراه CD شامل نرم افزار و فایل های صوتی ارائه شده است و شامل موارد زیر می باشد:

 

دید کلی نسبت به آزمون TOEFL IBT

هفت نوع آزمون تافل IBT به همراه پاسخ کامل و پاسخ تمرین های Writing و Speaking.

بررسی مهارت های مورد نیاز آکادمیک شامل یادداشت برداری ها، تکرار گفتاری، خلاصه نویسی و غیره.

بررسی مهارت های مورد نیاز زبان انگلیسی شامل : Listening، Speaking، Reading و Writing در زبان انگلیسی.

 

Barrons TOEFL iBT 15th+DVD

 

ویژگی‌های مطرح کتاب عبارتند از:

اختصاص یک فصل (سوم) که بطور مجزا به پرورش مهارتهای آکادمیک مانند نکته برداری، تفسیر، خلاصه نویسی و جمله سازی پرداخته است.

وجود هشت آزمون کامل شبیه‌سازی شده در فصل ۴، بهمراه متن کامل سوالات و پاسخ تشریحی آنها، که فرمت کامپیوتری آنها در DVD طراحی شده است.

متنهای نوشتاری سوالات شنیداری و پاسخ سایر کوئیزها نیز در فصل ۵ قابل مشاهده می‌باشند.

اشاره به نحوه محاسبه نمره تقریبی داوطلب با شرکت در آزمون که در فصل ۶ به آن پرداخته شده است. این ایده باعث خواهد شد که داوطلب تا حدی از میزان آمادگی خود مطلع شود.

معرفی وب سایتهای آموزشی برای پرورش هر چه بیشتر مهارتهای زبانی، بهمراه واژه نامه‌ای مفید از لغات مورد استفاده در محیطهای دانشگاهی در فصل انتهایی کتاب.

کتاب Barrons TOEFL iBT 15th Edition از بروزترین کتاب ها در زمینه آزمون های تافل می باشد که با تمرین و آزمون های مرتبط توسط انتشارات BARRON’S به چاپ رسیده است. کتاب مذکور نوشته دکتر Pamela J.Sharpe از اساتید زبان مدرن در دنیا است که در زمینه کتاب های آزمون نظیر TOEFL شناخته شده می باشد.

 

خرید کتاب Barrons TOEFL iBT

اگر شیفته ویژگی های فوق العاده شدین و قصد دارید تا با این کتاب بی نظیر برای آزمون تافل آماده شوید می توانید کتاب بارونز تافل اب بی تی را از فروشگاه اینترنتی پیک زبان با تخفیفات 50 درصدی تهیه کنید و همچنین سایر کتاب های زبان مدنظرتان را نیز با تخفیفات ویژه خریداری نمایید.

برای خرید تلفنی نیز می توانید از طریق شماره تماس های زیر کتاب مدنظرتان را سفارش دهید:

021-66479056

09190220709

11 بهمن 1399
تعداد بازدید: 61

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×