زبان اسپانیایی 2

متن کامل

کتاب Vocabulario :

برای خرید تلفنی کتاب اسپانیایی Vocabulario با شماره تلفن های زیرتماس حاصل فرمایید:

021-66479056

09190220709

کتاب زبان Vocabulario. Nivel Elemental A1-A2   کتاب زبان Vocabulario. Nivel Medio B1   کتاب زبان Vocabulario - Nivel Avanzado B2 Con Soluciones + CD

خرید کتاب Vocabulario

خرید کتاب زبان اسپانیایی

 

کتاب Gente joven :

برای اطلاع از قیمت کتاب Gente joven به فروشگاه اینترنتی پیک زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

کتاب زبان Gente joven 1 Nueva edicion - Libro del alumno  کتاب زبان Gente joven 2 Nueva edicion - Libro del alumno  کتاب زبان Gente joven 3 Nueva edición - Libro del alumno  کتاب زبان Gente joven 4 Nueva edicion - Libro del alumno

خرید کتاب Gente joven

خرید کتاب جنته جُوِن

خرید کتاب Gente joven 1

خرید کتاب Gente joven 2

خرید کتاب Gente joven 3

خرید کتاب Gente joven 4

 

کتاب Aula internacional :

با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی پیک زبان از تخفیفات کتاب زبان بهره مند شوید.

کتاب زبان Aula internacional 1 Nueva edición – Livre de l’élève + CD   کتاب زبان Aula internacional 2 Nueva edición – Livre de l’élève + CD

خرید Aula internacional 1

خرید Aula internacional 2

 

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در 90 روز :

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در 90روز به شیوه نصرت مجموعه‌ای کامل برای تسلط به مکالمه در زبان اسپانیایی می‌باشد که تألیف و ترجمه آن توسط فرهنگ امیرانی صورت گرفته است. کتاب خودآموز اسپانیایی به شیوه نصرت در 90 درس به آموزش نکات و مطالب زبان اسپانیایی پرداخته است. زبان اسپانیایی از زبان‎های اروپایی است و از لحاظ رایج بودن پس از زبان‎های چینی و انگلیسی سومین زبان رایج در جهان است.

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در 90 روز به شیوه نصرت

خرید کتاب مکالمه اسپانیایی در 90 روز

 

کتاب اسپانیایی در سفر :

کتاب اسپانیایی در سفر یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزش زبان اسپانیایی است. این کتاب شامل مکالمات و اصطلاحات روزمره اسپانیایی با ترجمه فارسی و تلفط واژه ها با الفبای فارسی . مناسب برای مسافران همراه با بیان دیالوگ ها در محیط های مختلف – فروشگاه ها ، بانک ، فرودگاه ،مناطق توریستی و … است.

کتاب اسپانیایی در سفر

خرید کتاب اسپانیایی در سفر

 

کتاب Uso de la gramatica :

این کتاب شامل 3 جلد است که گرامر زبان اسپانیایی را تا سطح پیشرفته آموزش می دهد و یکی از پر فروش ترین کتاب های آموزش گرامر زبان اسپانیایی است.

کتاب اسپانیایی Uso de la gramatica espanola elemental  کتاب اسپانیایی USO de la gramatica espanola intermedio  کتاب اسپانیایی USO de la gramatica espanola avanzado

خرید کتاب Uso de la gramatica elemental

خرید کتاب Uso de la gramatica intermedio

خرید کتاب Uso de la gramatica avanzado

 

کتاب Nuevo Sueña :

مجموعه Suena یک دوره آموزش زبان اسپانیایی بزرگسالان می باشد. این دوره آموزش زبان اسپانیایی از انتشارات ANAYA می باشد که در 4 سطح ارائه شده است. سطح اول آن شامل سطح A1-A2  می شود و سطوح بعدی به ترتیب B1 و B2 و C1 هستند. در این سری از کتاب ها به هر چهار مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing زبان اسپانیایی پرداخته شده است.

کتاب اسپانیایی Nuevo Sueña 1. Libro del Alumno + Cuaderno de ejercicios  کتاب اسپانیایی Nuevo Sueña 2. Libro del Alumno + Cuaderno de ejercicios   کتاب اسپانیایی Nuevo Sueña 3. Libro del Alumno + Cuaderno de ejercicios

خرید کتاب Nuevo Sueña

خرید کتاب Nuevo Sueña 1

خرید کتاب Nuevo Sueña 2

خرید کتاب Nuevo Sueña 3

 

کتاب آموزش زبان اسپانیایی در 60 روز :

در کتاب آموزش زبان اسپانیایی در ۶۰ روز گرامر زبان اسپانیایی به زبانی ساده و طبقه بندی ارائه می شود، در هر درس لغات متناسب، با سر فصل مکالمات انتخاب شده اند. مکالمات غالبا جملات کوتاه، ساده و کاربردی هستند تا خواننده آنها را به خاطر بسپارد.

کتاب آموزش زبان اسپانیایی در 60 روز

در خصوص آوانگاری، ترجیح فردی مولف استفاده از آوانگاری بین المللی بوده است تا انعکاس دقیقی از شیوه بیان واژگان باشد، اما آوانگاری با حروف فارسی انتخاب شد تا کتاب برای تمام مخاطبین قابل استفاده باشد. در پایان هر درس نیز اصطلاحات کاربردی در زبان اسپانیایی و ضرب المثل و تمرین های مناسب بر پایه گرامر ارائه شده در هر درس بیان شده اند.

خرید کتاب آموزش زبان اسپانیایی در 60 روز

 

خودآموز زبان اسپانیایی پیمزلر :

مجموعۀ پیمزلر از معتبرترین و موثرترین روش های آموزش زبان در دنیا می باشد. مردم در سرتاسر دنیا از متد آموزشی پیمزلر برای درک یک زبان جدید و صحبت به آن زبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهره می برند.

خودآموز زبان اسپانیایی پیمزلر PIMSLEUR SPANISH

خرید خودآموز زبان اسپانیایی پیمزلر

 

خودآموز زبان اسپانیایی رزتا استون :

نرم افزار آموزش Rosetta Stone اسپانیایی یکی از معروفترین نرم افزارهای آموزش زبان در دنیا است. روش آموزش زبان رزتا استون از نحوه یادگیری اولین زبان، یعنی زبان مادری پیروی میکند. در این برنامه آموزش زبان اسپانیایی با استفاده از تصاویر، صداها و تکرار آنها و بدون استفاده از ترجمه یا گرامر می توانید به راحتی زبان مورد نظر خود را فراگیرید. با این روش شما نوشتن، خواندن، مکالمه، تلفظ و گرامر را به صورت طبیعی یاد خواهید گرفت. شما معنی کلمات را با استفاده از وابستگی آنها به تصاویرشان و با تکرار و خواندن آنها بسیار بهتر یاد خواهید گرفت تا اینکه ترجمه فارسی آنها را حفظ کنید. این روش اکنون بهترین روش آموزش زبانهای خارجی است و در تمام مراکز آموزش زبان از آن استفاده می شود.

خودآموز زبان اسپانیایی ROSETTA STONE SPANISH

خرید خودآموز زبان اسپانیایی رزتا استون

17 دی 1399
تعداد بازدید: 19

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×