زبان اسپانیایی 1

متن کامل

در ابتدای این مقاله به توصیف شرایط کلی اسپانیا می پردازیم و در ادامه با معرفی زبان اسپانیایی بهترین کتاب های آموزشی زبان اسپانیایی را نیز به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

موقعیت جغرافیایی اسپانیا:

اسپانیا در شبه‌جزیره ایبرین قرار دارد و بیشتر مساحت آن در جنوب غربی اروپا واقع شده است. اسپانیا بیش از ۵۰ میلیون جمعیت دارد و دارای نوزده منطقه جداگانه است. بیش از ۵۰ درصد زمین اسپانیا بالاتر از سطح دریا است و پنج رشته‌کوه بزرگ در آن جود دارد. فرانسه و خلیج باسکای در شمال این کشور، پرتغال در غرب و در جنوب و شرق آن نیز دریای مدیترانه قرار دارند.

فرهنگ کشور اسپانیا:

کشور اسپانیا تلفیق سنت و مدرنیسم از وجوه بارز آن است علاوه بر این کشور اسپانیا در کل کشوری سازمان‌دهی شده و هدف‌دار است. مردم کشور اسپانیا روحیه بسیار شادی دارند و نژادپرستی در بین آن‌ها بسیار کم‌رنگ است.

زبان مردم اسپانیا :

تعداد کسانی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند ۳۳۲میلیون نفر در دنیا هستند که در رده سوم جهان قرار گرفته اند. زبان رسمی کشور اسپانیا و ۱۵کشور دیگر زبان اسپانیایی است. کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند عبارتند از: آرژانیتن، شیلی، کاستاریکا، کوبا، هندوراس، نیکاراگوئه، پاراگوئه، بولیوی، کلمبیا، گینه استوایی، جمهوری دومینیکن، مکزیک، پاناما، پرو، اروگوئه و ونزوئلا.

زبان اسپانیایی دارای دو لهجه است: آندلسین و کاستیلین. این دو لهجه معمولا در تلفظ ترکیبات Za ،Ce ،Ze با یکدیگر تفاوت دارند.

 

متدهای آموزش زبان اسپانیایی :

امروزه آموزش زبان اسپانیایی با توجه به گسترش این زبان در کشورهای دنیا و همچنین لهجه و آوای زبانی شیرین آن موردتوجه قرارگرفته است. متدهای پیشرفته‌ای برای تدریس زبان اسپانیایی وجود دارد که می‌توان به متدهای آموزشی کاملاً کاربردی دانشگاهی Sueña و Nuevo Sueña و Prisma Nuevo  اشاره داشت.

یکی از ویژگی‌های زبان اسپانیایی که باعث شده تا زبانی ساده برای یادگیری باشد، این است که در اکثر موارد کلمات همان‌طور که نوشته می‏شوند، خوانده می‏شوند. ازلحاظ گرامری زبان اسپانیایی دارای موارد استثناء کمی است. برای کسانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند، یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی بسیار راحت‌تر است. بااینکه گرامری متفاوت دارند، ولی هر دو زبان دارای ریشه لاتین می‌باشند و هزاران لغت در این دو زبان دارای معانی و تلفظ یکسانی هستند.

زبان اسپانیایی یکی از شیرین‏ترین زبان‌ها برای یادگیری است و این به خاطر ساختار نوشتاری و مکالمه ‏ای این زبان است که مخاطبان را جذب می‌کند.

 

 

کتاب های آموزشی زبان اسپانیایی:

 

کتاب آموزشی Clan 7 :

کتاب آموزشی کلن سون دارای 4 جلد است که مخصوصا برای آموزش زبان اسپانیایی به کودکان تهیه شده است.

(Clan 7 con Hola Amigos: Student Book Level 1 (Spanish Edition   (Clan 7 con Hola Amigos!: Student Book Level 2 (Spanish Edition   (Clan 7 con Hola Amigos: Student Book Level 3 (Spanish Edition   (Clan 7 Con Hola Amigos: Students Book Level 4 (Spanish Edition

برای خرید کتاب آموزشی زبان اسپانیایی Clan 7 به فروشگاه پیک زبان مراجعه کرده و با خرید اینترنتی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب Clan 7

خرید کتاب کلن سون

خرید کتاب Clan 7 level 1

خرید کتاب Clan 7 level 2

خرید کتاب Clan 7 level 3

خرید کتاب Clan 7 level 4

 

کتاب 501 Spanish Verbs :

این کتاب با تمرکز بر افعال زبان اسپانیایی و آموزش آنها به بهترین شکل افعال بیشتری را به شما یاد می دهد و باعث می شود تا راحتتر بتوانید به زبان اسپانیایی مسلط شوید.

501 Spanish Verbs

برای اطلاع از قیمت کتاب 501 Spanish Verbs به فروشگاه اینترنتی پیک زبان مراجعه کرده و با خرید تلفنی از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

خرید کتاب 501 Spanish Verbs

خرید کتاب 501 وربز اسپانیایی

 

کتاب El Cronometro :

این کتاب یکی از کامل ترین و محبوب ترین منابع برای امتحان Cervantes Institutes DELE است.

این کتاب یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان اسپانیایی و پیشرفت درین زبان است.

نويسندگان اين مجموعه، آموزگاران اسپانيايي و پژوهش گران معتبري هستند که بسياري از آنها در Instituto Cervantes مشغول به کار مي باشند در نتیجه این کتاب نزدیک ترین منبع به آزمون زبان اسپانیایی Cervantes Institutes DELE است.

کتاب زبان El Cronometro A1: Book + CD   کتاب زبان El Cronometro A2: Book + CD   El Cronometro B1: Book + CD   کتاب زبان El Cronometro B2: Book + CD  

برای خرید اینترنتی کتاب آموزشی الکورنمنتو به فروشگاه اینترنتی پیک زبان مراجعه کرده و با خرید کتاب El Cronometro از تخفیفات 50 درصدی فروشگاه پیک زبان واقع در میدان انقلاب بهره مند شوید.

خرید کتاب El Cronometro

خرید کتاب الکورنمنتو

خرید کتاب El Cronometro A1

خرید کتاب El Cronometro A2

خرید کتاب El Cronometro B1

خرید کتاب El Cronometro B2

 

کتاب Prisma De Ejercicios A1 :

برای خرید کتاب های زبان اسپانیایی می توانید از فروشگاه اینترنتی پیک زبان اقدام کرده و از تخفیفات 50 درصدی این فروشگاه بهره مند شوید.

رنگی Prisma De Ejercicios A1 Comienza

خرید کتاب Prisma De Ejercicios A1

 

كتاب مکالمات روزمره اسپانیایی به فارسی :

خرید کتاب مکالمات روزمره اسپانیایی به فارسی

كتاب مکالمات روزمره اسپانیایی به فارسی

کتاب زبان اسپانیایی در 30 روز :

در پایان این دوره آموزشی زبان اسپانیایی می‌توانید درباره موضوعات عمومی و موقعیت‌های روزمره صحبت کنید و منظور خود را بیان نمایید. این سطح معادل سطح A2 در چارچوب استانداردهای آموزشی اروپاست.

کتاب زبان اسپانیایی در 30 روز

خرید کتاب زبان اسپانیایی در 30 روز

 

کتاب Nuevo Prisma :

کتاب‌های نواپریسما معروف‌ترین کتاب‌ها در حوزه آموزش زبان اسپانیایی هستند که از سال 2013 نسخه به روز شده آنها با نام Nuevo Prisma تألیف و منتشر شده است.

کتاب زبان اسپانیایی نوو پریزما  (Nuevo Prisma A1 (SB+WB+CD  کتاب زبان اسپانیایی نوو پریزما (Nuevo Prisma A2 (SB+WB+CD  کتاب زبان اسپانیایی نووا پریزما (Nuevo Prisma B1 (SB+WB+CD  کتاب زبان اسپانیایی نوو پریزما (Nuevo Prisma B2 (SB+WB+CD  کتاب زبان اسپانیایی نوو پریزما  (Nuevo Prisma C1 (SB+WB+CD

در سری جدید کتاب‌های پریسما علاوه بر به روز شدن محتواهای عمومی کتاب، متون جدید و فعالیت‌های کلاسی جدیدی نیز افزوده شده است. همچنین سعی شده است از تصاویر به روز شده‌ای متناسب با این محتوا نیز استفاده شود.

فایل‌های صوتی مربوط به کتاب نیز در نسخه های جدید کاملا تغییر کرده اند.

خرید کتاب Nuevo Prisma

خرید کتاب Nuevo Prisma A1

خرید کتاب Nuevo Prisma A2

خرید کتاب Nuevo Prisma B1

خرید کتاب Nuevo Prisma B2

خرید کتاب Nuevo Prisma C1

16 دی 1399
تعداد بازدید: 18

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×