کتاب اینتراکشن اکسس ریدینگ اند رایتینگ

متن کامل

کتاب زبان (Interactions Access (Reading and Writing


کتاب های Interactions، مهارت‌های مهم و اصلی خوانداری و نوشتاری را در سطوح پیش‌ متوسط و متوسط آموزش می‌دهد. این کتاب یکی از بهترین و جذاب‌ترین کتب بازار برای تقویت مهارت‌های فوق محسوب می‌شود. کتاب (Interactions Access (Reading and Writing، متشکل از ده فصل می‌باشد. هرکدام از این فصل‌ها، به موضوعی مجزا و کاربردی اختصاص داشته و سعی کرده‌اند روند مشابهی به پیش بگیرند.

 

هر درس از کتاب اینتراکشن اکسس با یک تصویر، و چندین پرسش آغاز می‌شود که افراد را برای مواجه شدن با کلیات محتوای درس آماده می‌سازد. سپس افراد با واژگان مهم متن مواجه می‌شوند و باید ابتدا آن واژگان را گوش دهند. در قسمت بعدی، مهارت‌ها و راهبردهای مهارت خوانداری (کتاب‌های Reading) و درک صحیح مطلب در کادرهایی با عنوان (Strategy) آورده شده‌اند.

 

سپس متن اصلی هر درس، آورده شده و واژگان اصلی با رنگی متفاوت مشخص شده‌اند تا توجه افراد جلب شود. پس از متن درس، پرسش‌هایی آورده شده‌اند که لازم است افراد پس از مطالعه دقیق هر متن، به این پرسش‌ها پاسخ دهند. در دومین بخش هر درس، همچون بخش آغازین یک متن آورده شده و همان روند بخش آغازین تکرار شده است.

 

سومین قسمت هر درس (Practical English) نام گرفته و متشکل از پرسش‌هایی است که کاربرد مباحث متن را در مکالمه و زبان انگلیسی کاربردی نشان می‌دهد. در قسمت‌های چهارم (Vocabulary Practice)، پرسش‌هایی ارائه شده‌اند که دانش لغوی افراد را ارزیابی کرده و کاربرد واژگان را به خوبی نشان می‌دهد. آخرین بخش هر درس مهارت نوشتاری (کتاب‌های Writing) افراد را تقویت می‌کند. در پایان این کتاب، لیست تمامی واژگان کتاب به ترتیب هر درس آورده شده که دسترسی به واژگان هر درس را تسهیل می‌کند.

 

همچنین پاسخ تمامی پرسش‌ها و تمرینات دروس آورده شده تا افراد بتوانند نقاط ضعف‌شان را راحت‌تر و سریع‌تر شناسایی و برطرف کنند. در کنار این کتاب، یک حلقه لوح فشرده صوتی نیز قرار دارد که تمامی بخش‌های کتاب را پوشش داده و مهارت شنیداری افراد را تقویت می‌نماید.

 

کتاب زبان Interactions Access Reading and Writing Middle East Gold Edition

 

                                                                                                                                 

                                                                                                                      

کتاب با تمارین و نظم خاصی که دارد، منبعی قابل اتکا برای یادگیری مهارت خواندن و نوشتن زبان انگلیسی تلقی می‌شود. این کتاب برای خودآموزی، تدریس توسط معلم و یا حتی استفاده به عنوان مرجعی آکادمیک مناسب است. همچنین زبان‌آموزانی که دانش سطحی از گرامر دارند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

. از خصوصیات این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

استفاده از محتوای علمی و آکادمیک: تمارین و نکات ذکر شده در کتاب بر اساس دانش گرامری نویسندگان و مطالب علمی گردآوری شده‌اند.


دسته‌بندی اطلاعات: کتاب به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد تا اطلاعات را در ذهن خود طبقه بندی کنند.


آموزش ساختاری: یعنی زبان‌آموز پس از طبقه بندی اطلاعات، توانایی استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف را پیدا می‌کند.


برقراری ارتباط با دانش پیشین: مطالب کتاب سعی می‌کنند با اندوخته‌های قبلی زبان‌آموز در هر زمینه، هر چند سطحی، ارتباط برقرار کنند تا مطالب در ذهن مخاطب تثبیت شود.


تعامل با دیگران: برخی از فعالیت‌هایی که در کتاب ارائه شده، نیازمند مشارکت نفرات دیگر است. با انجام این تمرینات، تبحر زبان‌آموزان در برقراری ارتباط زبانی با دیگران بیشتر خواهد شد.


پرورش تفکر انتقادی: در این کتاب استراتژی‌هایی برای تفکر انتقادی تدریس می‌شود. عقیده‌ی نویسندگان بر این بوده که این روش سبب می‌شود مخاطب، راحت‌تر از دانسته‌های خود استفاده کند.

 

اگر قصد خرید این مجموعه بی نظیر را دارید می توانید از طریق فروشگاه پیک زبان اقدام کرده و کتاب های زبان مد نظر خود را از این فروشگاه با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

 

برای خرید تک یا عمده از فروشگاه اینترنتی پیک زبان با شماره های 02166479056 و همراه 09190220709 در (تلگرام , واتس آپ) با ما در ارتباط باشید.

ID Instagram : @peyke_zaban

3 آذر 1400
تعداد بازدید: 95
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.peykezaban.com

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×