کتاب زبان لانگمن پریپریشن کورس فور د آی بی تی تست

متن کامل

خرید کتاب زبان Longman Preparation Course for the TOEFL® iBT Test 3rd edition

 

کتاب حاضر که توسط نشر معروف لانگمن چاپ شده است، داوطلبين با سطح متوسطه زبان را با مهارتهاي زباني و آکادميک آشنا کرده و استراتژي‌هاي لازم را براي آمادگي آزمون تافل اينترنتي فراهم مي‌سازد. ارائه طرحهاي مطالعاتي بهمراه نکاتي جذاب و خواندني در بخش مقدماتي کتاب به خواننده توانايي مطالعه بصورت خودآموز را القا خواهد کرده، و همچنين آن را مناسب براي تدريس در آموزشگاهها توسط اساتيد مي‌گرداند. متناسب با هر مهارت اصلي يک بخش در کتاب طراحي شده است که در آنها مهارتهاي زباني (Language Skills) با هدف فهم و شناسايي بيشتر نکاتي که بطور منظم در آزمون وجود دارند قابل رويت مي‌باشد. در ابتداي هر بخش، قبل از مهارتهاي زباني، يک پيش-آزمون تشخيصي (Diagnostic Pre-Test) وجود دارد که هدف آن ايجاد شرايط آزموني و تنظيم زمان مورد نياز براي هر بخش از آزمون اصلي است. با استفاده از اين پيش-آزمونها و بخش تخمين نمره در انتهاي کتاب، داوطلب به نقاط ضعف و قوت خود در هر مهارتي دست پيدا کرده و امکان برنامه ريزي و طرحي مطالعاتي را براي او ايجاد مي‌کند. در انتهاي بخش نيز، بعد از مهارتهاي زباني، داوطلب با يک پس-آزمون (Post-Test) روبرو مي‌شود که هدف آن سنجش پيشرفت و يادگيري استراتژي‌هاي لازم آزمون است. در ادامه مشخصات ديگر کتاب عبارتند از: – وجود 8 آزمون کوچک (Mini-Test) که با هدف بررسي و مرور سوالات تلفيقي آزمون ارائه شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. – 2 آزمون کامل (Complete Test) که فضاي آزمون اصلي را براي او شبيه‌سازي مي‌کند. – بررسي استراتژيهاي آزموني (Test-Taking Strategies) در هر بخش براي افزايش نمره و بهبود عملکرد داوطلب – ارائه تماريني که به صورت مستقل از آزمون تافل نيز موجب پرورش مهارتهاي زباني داوطلب مي‌گردد. در پايان کتاب زبان آموز با بررسي بخشي با نام اطلاعات نمره‌دهي (Scoring Information) قادر به تخمين نمره تقريبي خود در آزمون تافل خواهد بود. همچنين با اشاره به ساختارهاي گرامري لازم و اشتباهاتي که نبايد در آزمون انجام داد به بهبود نمره داوطلب کمک خواهد کرد. در کنار کتاب2 CD وجود دارد که شامل فايلهاي شنيداري بهمراه متن نوشتاري آنها، و پاسخنامه تشريحي آزمونها مي‌باشد. همچنين به منظور تدريس مفيدتر استاتيد، فايلهايي براي فعاليتهاي کلاسي و طرح درس مشاهده میشود.

 

.کتاب زبان Longman Preparation Course for the TOEFL                                      

                                                                                      

 

ويرايش سوم مجموعه در راستاي موفقيت زبان آموزان در آزمون مهارت هاي ترکيبي تافل مي باشد. اين مجموعه به عنوان مکمل مناسبي در کنار دوره هاي ESL (انگليسي به عنوان زبان دوم) با ارائه مطالب جامع در حوزه مهارت هاي زباني و تمرين هاي متعدد مرتبط با همه بخش هاي آزمون در اختيار زبان آموزان قرار دارد. ويرايش جديد موارد زير را شامل مي شود: • دستورالعمل ها و استراتژي هاي جديد در حوزه يادداشت برداري • نکات و دستورالعمل هاي جديد مربوط به بخش تمرين ها • برنامه صوتي قابل دانلود شامل طرح درس و فعاليت هاي کلاسي • مجموعه اي به روز که ارائه دهنده انواع تست ها و سوالات جديد مي باشد • تست هاي شناختي قبل و بعد آزمون (pre-test و (post-test که در راستاي شناخت نقاط ضعف و قدرت زبان آموز و ارزيابي ميزان پيشرفت او در هر بخش ارائه شده اند • ارائه تمرين در هر چهار حوزه گفتاري، شنيداري، خواندن و نوشتن • ارائه 8 ميني تست که از لحاظ دشواري سوالات و تعداد مطابق با فرمت آزمون اصلي مي باشد.

 

اگر قصد خرید این مجموعه بی نظیر را دارید می توانید از طریق فروشگاه پیک زبان اقدام کرده و کتاب های زبان مد نظر خود را از این فروشگاه با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

 

برای خرید تک یا عمده از فروشگاه اینترنتی پیک زبان با شماره های 02166479056 و همراه 09190220709 در (تلگرام , واتس آپ) با ما در ارتباط باشید.

ID Instagram : @peyke_zaban

3 آذر 1400
تعداد بازدید: 116
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.peykezaban.com

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×