معرفی بهترین رمان‌های انگلیسی سطح متوسط که متن روانی دارند

متن کامل

در این مقاله لیست ۹ رمان انگلیسی سطح متوسط را برای شما گردآوری کرده‌ایم. با خواندن این رمان‌ها می‌توانید زبان خودتان را نیز تقویت کنید.


داستان‌ها همیشه یکی از بهترین ابزارها برای رها شدن از زندگی واقعی و سیر در عالم کلمات هستند. داستان‌ها به ما قدرت رویا پردازی، یادگیری و تجربه می‌دهند. رمان‌ها یکی از بهترین ابزارهای یادگیری زبان نیز می باشند. خواندن رمان های زبان انگلیسی می‌تواند تجربه یادگیری شیرین این زبان را دوچندان کند. ما در این مقاله می‌خواهیم ۹ رمان انگلیسی سطح متوسط که تجربه لذت و یادگیری را با هم فراهم می‌کنند، به شما معرفی کنیم.


چرا رمان زبان اصلی بخوانیم؟


کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی بخش جدایی‌ناپذیر یادگیری این زبان شیرین هستند، اما به مرور زمان ما به منابع دیگری هم برای تقویت زبان خود نیاز پیدا می‌کنیم. یکی از منابع همیشه کارآمد، رمان‌های انگلیسی هستند. خاصیت رمان‌ها این است که با ایجاد سرگرمی و برانگیختن حس کنجکاوی، ما را به‌صورت غیر مستقیم وارد مسیر یادگیری می‌کنند. شاید به همین دلیل است که امروزه تقاضای خرید رمان‌های زبان اصلی بسیار بالا رفته‌است. در ادامه ما دلایل مهمی که به چرایی خواندن رمان زبان اصلی پاسخ می‌دهند را به‌صورت مختصر برایتان معرفی کرده ایم .


1)همراه کردن زبان‌آموز با داستان


یکی از نکات بسیار مهم هنگام خرید رمان زبان اصلی، توجه به سطح آن است. شاید خواندن یک داستان بلند کلاسیک جذاب باشد، اما در قدم اول پیشنهاد ما خواندن رمان های انگلیسی سطح متوسط است. این رمان‌ها با داشتن زبان عامیانه و داستان ساده، زبان‌آموزان را با خودشان همراه می‌کنند. غرق شدن در داستان و لذت بردن از کتابی که مناسب سلیقه‌ باشد، قدرت یادگیری را نیز بالا می‌برد.


2)یک دنیا لغت و اصطلاح در دل رمان‌ها


رمان‌ها به‌طور کلی از دل فرهنگ و افکار یک جامعه متولد می‌شوند. زبان‌آموز با خواندن رمان‌ها می‌تواند علاوه‌بر آشنا شدن با اصطلاحات عامیانه، با فرهنگ انگلیسی‌زبان‌ها نیز آشنا شود. درواقع با خواندن رمان‌ های زبان انگلیسی سطح متوسط می‌توان به‌نوعی، تجربه زندگی کردن میان انگلیسی‌زبان‌ها را کسب کرد. علاوه‌بر این، رمان‌ها منبع بسیار خوبی برای گسترش دایره لغات هستند.


3)یادگیری گرامر همراه با داستان


یکی دیگر از فواید خواندن کتاب رمان زبان انگلیسی، یادگیری نکات گرامری پرکاربرد است. زبان‌آموز می‌تواند در طول خواندن رمان، جملات مختلف را از لحاظ گرامری و نقش دستور زبان بررسی کند و آموزه‌های قبلی خود را محک بزند. نکات گرامری که حالت غیررسمی دارند نیز به وفور در داستان های انگلیسی پیدا می‌شوند. مطالعه مداوم رمان‌ها، ذهن زبان‌آموزان را هرچه بیشتر با این نکات گرامری رایج آشنا می‌کند.


بهترین رمان های انگلیسی سطح متوسط را بشناسید.


ویژگی مشترک رمان‌هایی که در ادامه می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، روان بودن متن، جذاب بودن داستان و ساده بودن جملات آن‌ها می باشد. با خواندن این رمان‌ها می‌توانید دایره لغات زبان خود را گسترش داده و نکات گرامری پرکاربرد بسیاری را یاد بگیرید.


مجموعه رمان‌های Dog Man


یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین رمان ‌های زبان اصلی سطح متوسط ، مجموعه «داگ من» نوشته «دیو پیکلی» است. با داستان‌های جذابی که دیو پیکلی در مجموعه ۹ جلدی داگ من خلق کرده‌است می‌توان ساعت‌ها خندید و سرگرم شد. علاوه‌بر آن کتاب پر از جملات و لغات ساده است که برای تقویت زبان انگلیسی و گسترش دایره لغات، گزینه خوبی محسوب می‌شود. کتاب‌ها در قالب کمیک‌بوک منتشر شده‌‌اند و تصاویر جذاب آن‌ها به همراه داستان سرگرم‌کننده، خواننده را محو خود می‌کنند.


مجموعه رمان های زبان اصلی Captain Underpants


حتما نام انیمیشن جذاب کاپیتان زیر شلواری را شنیده‌اید. این انیمیشن از مجموعه رمان‌های کاپیتان زیر شلواری نوشته دیو پیکلی اقتباس کرده‌است. در ۹ رمان انگلیسی سطح متوسط که متن روانی دارند ، تصمیم گرفتیم این مجموعه شاهکار را نیز به شما معرفی کنیم. این رمان نیز مانند داگ من در قالب کمیک‌بوک منتشر شده‌است و هم برای کودکان و هم بزرگسالان، جذابیت بصری و داستانی زیادی دارد. اگر به‌دنبال یادگیری اصطلاحات عامیانه و گسترش دایره لغات خود به کمک رمان هستید، مجموعه کاپیتان زیر شلواری می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

                                                                                                              

 

مجموعه Diary of a Wimpy Kid


اگر طرفدار رمان‌های مجموعه‌ای هستید، مجموعه رمان‌های «خاطرات یک بچه چلمن» نوشته «جف کینی» را حتما بخوانید. این رمان سطح متوسطی دارد و می‌تواند در حین درگیر کردن شما با داستان، نکات گرامی و لغات کاربردی زیادی را آموزش دهد. کتاب لحن طنز و متن روانی دارد که هم برای کودکان و هم بزرگسالان، مناسب است. شما می‌توانید این رمان را هم به‌صورت تک جلدی و هم به‌صورت مجموعه خریداری کنید.


کتاب Oscar and the Lady in Pink


تاب «اسکار و خانم صورتی‌پوش» یکی از شاهکاری اریک امانوئل اشمیت است. کتاب در ژانر داستانی و درام نوشته‌شده‌است و توانسته به موفقیت‌های بزرگی دست یابد. این رمان جذاب درباره پسر ۱۰ ساله‌ای به‌نام اسکار است که آخرین روزهای پایانی عمر خود را می‌گذارند و تصمیم می‌گیرد در  روزهای مانده به مرگش، هر شب نامه‌ای به خدا بنویسد. ۱۰ نامه‌ای که در ادامه می‌آید، نامه‌هایی حساس، خنده‌دار، دردناک و امیدبخش‌اند. کتاب با غرق کردن شما در داستان، نکات آموزنده بسیاری از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد و به گسترده‌شدن دایره لغات شما نیز کمک بزرگی می‌کند.


کتاب Dead Poets Society


یکی از بهترین رمان های سطح متوسط برای تقویت زبان، کتاب «انجمن شاعران مرده‌» است. این کتاب در سال ۱۹۸۸ توسط «ان.اچ کلاین بام» نوشته شد و توانست به‌سرعت نظر خوانندگان و منتقدان را به خود جلب کند. نبوغ نویسنده در بیان داستانی متعالی و عمیق در قالب کلمات ساده است و متن روان داستان شما را با خودش می‌کشاند؛ طوری که احساس می‌کنید خودتان در حال تجربه کردن اتفاقات کتاب هستید.


کتاب The Ice Dragon


اگر به خواندن کتاب های زبان اصلی فانتزی علاقه دارید، کتاب «اژدهای یخی» اثر «جورج آر آر مارتین» را از دست ندهید. رمان در ۸ فصل کوتاه نوشته شده و داستان یک نبرد هیجان‌انگیز بین اژدهای یخی و اژدهایان آتشین را بیان می‌کند. Adara که به فرزند زمستان معروف است، در نبرد با نابودی جهان به دست اژدهایان آتشین، همرا اژدهای یخی می‌شود. این کتاب برای کودکان نوشته شده‌است، اما متن آن به‌گونه‌ای‌ست که حتی بزرگسالان علاقه‌مند به ژانر فانتزی را نیز درگیر خودش می‌کند.


کتاب Quidditch Through The Ages


جی‌.کی.رولینگ، خالق کتاب‌های فانتزی و معروف زیادی مانند هری‌ پاتر، نویسنده کتاب «كوييديچ در گذر زمان» است. این رمان مانند بسیاری دیگر از شاهکارهای این نویسنده، داستان بسیار جذاب و پر پیچ و خمی دارد. یکی از ویژگی‌های مثبت این کتاب برای کسانی‌که به‌دنبال خواندن رمان های انگلیسی سطح متوسط هستند، تعداد کم صفحات آن است. زبان‌آموزان در قالب یک داستان کوتاه انگلیسی می‌توانند لغات کاربردی بسیاری را نیز یاد بگیرند.


کتاب The Five People You Meet in Heaven


«میچ البوم» خالق رمان پرفروش «سه‌شنبه‌ها با موری»، توانسته یک‌بار دیگر با نوشتن کتاب «پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید» توجه خوانندگان را به خود جلب کند. داستان‌های این نویسنده بیشتر در راستای شناساندن معنای زندگی به خوانندگان نوشته می‌شود. البته «البوم» سعی می‌کند در قالب داستان این مفاهیم را عرضه کند و قصدش درگیر کردن مخاطبان با عمق قصه است. کتاب متن بسیار روانی دارد و برای زبان‌آموزان سطح متوسط گزینه مناسبی محسوب می‌شود.


کتاب The Tales of Beedle the Bard


در لیست ۹ رمان انگلیسی سطح متوسط، تصمیم گرفتیم رمان فانتزی «افسانه‌های بیدل قصه‌گو» را نیز معرفی کنیم. این رمان به نویسندگی جی.کی. رولینگ و با کسب امتیاز ۴/۵ از گودریدز، توانسته به یکی از بهترین کتاب‌های ژانر فانتزی مورد استقبال خوانندگان تبدیل شود. این رمان مرتبط با کتاب هری پاتر است و برای خوانندگانی که دوست دارند هرچه بیشتر با مجموعه هری پاتر و به‌خصوص قسمت آخر این مجموعه آشنا شوند، نوشته شده‌است.


درباره بهترین رمان ها سطح متوسط که خوانده‌اید بنویسید.


بسیاری از دنبا‌ل‌کنندگان مقالات آموزشی پیک زبان ، زبان‌آموزانی هستند که ‌به‌دنبال راه‌های تقویت زبان خود می‌گردند. ما در مقاله‌های مختلف سعی می‌کنیم باتوجه به این نیاز، کتاب‌ها و منابعی را معرفی کنیم که به تقویت زبان کمک می‌کنند. شما نیز به‌عنوان خواننده، می‌توانید تجربه‌های خودتان را از راه‌هایی که برای تقویت زبان امتحان کرده‌اید، با ما در میان بگذارید تا ما در مقالات بعدی آن‌ها را منتشر کنیم.


و در پایان از شما می‌خواهیم رمان‌هایی که اخیرا خوانده‌اید و به نظرتان متن روان و ساده‌ای داشته‌اند را به ما و خوانندگان پیک زبان معرفی کنید.

 

برای خرید تک یا عمده از فروشگاه اینترنتی پیک زبان با شماره های 02166479056 و همراه 09190220709 در (تلگرام , واتس آپ) با ما در ارتباط باشید.

ID Instagram : @peyke_zaban

1 مهر 1400
تعداد بازدید: 142
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.peykezaban.com

نظرات

فروش انواع کتاب های زبان خارجی انگلیسی , آلمانی , فرانسه ,ترکی استانبولی و دیگر زبان های زنده دنیا در قالب های  آموزشی , دانشگاهی , مهارتی , آزمون ها و... در فروشگاه اینترنتی پیک زبان با کادری مجرب و با سابقه فراهم گردیده است. متقاضیان محترم می توانند در کمترین زمان ممکن بدون مراجعه حضوری از تمامی نقاط کشور اقدام به خرید اینترنتی کتاب زبان نمایند.

با تشکر مدیریت فروشگاه پیک زبان

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×